Loading...

Zobu balināšana


Bieži vien cilvēki ar veseliem zobiem nav apmierināti ar savu dabisko zobu krāsu, kuru negatīvi var ietekmēt dzeramā ūdens sastāvs, ikdienas paradumi, iedzimtība, kā arī dažādas mutes dobuma higiēnas problēmas. Ja vēlies uzdāvināt sev burvīgu un žilbinoši baltu smaidu, tad nāc uz „Kolibri-A” klīniku!

Zobu balināšanu veicam, izmantojot jaunākās tehnoloģijas – maigi, droši, bet tajā pašā laikā efektīvi. Sertificēti speciālisti procedūru laikā rūpējas par to, lai zobu balināšana būtu droša un neradītu zobu jutīgumu.

Baliāšanas procedūru rezultāts atkarīgs no daudziem faktoriem – zobu emaljas biezuma, ikdienas paradumiem, vecuma u.c. faktoriem. Lai zobus pēc balināšanas ilgāk saglabātu žilbinoši baltus, būtu vēlams izvairīties no tējas, kafijas un vīna dzeršanas, kā arī noteikti nevajadzētu smēķēt, jo šie ikdienas paradumi zobus ātri spēj iekrāsot pelēcīgā vai dzeltenīgā tonī. Noteikti nevajadzētu aizmirst arī par zobu ikdienas kopšanu, kas ievērojami spēj paildzināt balināšanas radīto efektu.

Saviem pacientiem reti atsakām zobu balināšanas procedūras, bet zobu balināšanu neiesakām veikt cilvēkiem, kas jaunāki par 18 gadiem, grūtniecēm, sievietēm, kas baro ar krūti, kā arī cilvēkiem, kas ir alerģiski pret balināšanas gela komponentiem.

Nāc uz „Kolibri-A” klīniku un iegūsti žilbinoši baltu smaidu!

tooth whitening

Klientu atsauksmes:

-“Ļoti patika rezultāts no ofisa zobu balināšanas.  Noteikti atgriezīšos Kolibri-A ne vienu reizi vien!”